Christopher Masterson - Biography

10. listopadu 2008 v 19:10 |  Chris Masterson
Tohle je opět můj překlad z angličtiny. Musím už jen dodat, že jsem ho přidala na server www.osobnosti.cz. Dalo mi to hodně práce. Doufám, že to oceníte:)
Chris Masterson
Pohledný blond'atý herec s poznámkami plných ironie a sarkasmu, který si je hodně podobný se svým starším bratrem Dannym, se celým jménem jmenuje Christopher Kennedy Masterson.
Narodil se 22. ledna v New Yorku, USA.
Známějším se stal, když začal s natáčením seriálu stanice Fox: "Malcolm v nesnázích" ("Malcolm in the middle" 2000- ), kde hrál nejstaršího ze čtyř bratrů, Francise.
V roce 1992 si zahrál v romantické komedii od režiséra Camerona Crowea s názvem "Mladí" ("Singles"). Zajímavé je, že v tomto filmu byl jeho kolegou Tim Burton, který je známý spíš jako režisér, než jako herec.
V roce 1993 se nachvíli vrátil do televize jako hostující herec v seriálu "Murphy Brown" (1988-, CBS).

Nenápadného herce s malou rolí, hrál například ve filmu "Beethoven 2" ("Beethoven's 2nd", 1993). V tomhle filmu si zahrál i jeho o čtyři roky starší bratr Danny Masterson. Ten měl větší roli než Chris. Jenže od téhle doby jsme si mohli Christophera Mastersona konečně více všímat ve filmovém průmyslu.
Následovala už důležitější role v krátkodobém rodinném dramatu CBS "The Road Home" (1994).
Znovu na scénu se vrátil v roce 1995, kdy si zahrál jednu z důležitých rolí ve filmu "Ostrov hrdlořezů" ("Cutthroat Island") společně s Geenou Davisovou a Matthewem Modinem.
Později natočil taky jednu z hlavních rolí ve filmu "Jít za sluncem" ("Sunchaser", 1996). Hodně spolupracoval s televizí jako host v různých pořadech a významnou roli také dostal v seriálu "Youth in Revolt" na stanici Fox. Seriál byl ale bohužel zrušen.
V roce 1997 hrál v komedii, kde v hlavní roli je Julia Roberts, s názvem "Svatba mého nejlepšího přítele" ("My Best Friend's Wedding"). V tomtéž roce si zahrál hlavní mužskou roli v hororu "Campfire Tales", o rok později v uznávaném dramatu "Kult hákového kříže" ("American History X", 1998) a dodatečně dostal roli do amerického dramatu "Girl" (1998)
Hrál taky v seriálech "Chameleon" ("The Pretender", 1996-) a "Milénium" ("Millenium", 1996-).

V roce 2000 jsme mohli Mastersona vidět v komediálním seriálu stanice Fox: "Malcolm v nesnázích" ("Malcolm in the middle"). Tenhle sitcom rozhodně není o "normální" americké rodině. Určitě stojí za shlédnutí, už jen kvůli velmi vtipnému scénáři. Chris v něm hraje nejstaršího ze čtyř synů, Francise, kterého poslali na vojenskou školu, kvůli jeho chování. "Malcolm v nesnázích" byl komerční hit pro Fox, a nabídl Mastersonovi hrát sympatickou a výstřední osobu ve vysoce oceněném seriálu.
Tohle už byla jeho druhá spolupráce s herečkou Jane Kaczmarek. V seriálu "Malcolm v nesnázích" Jane hraje Francisovu výbušou matku, a v neúspěšném seriálu "Youth in Revolt" spolu hráli Jane a Chris taky. Taky je zajímavé že ve filmu "Správná pětka" ("Party of Five", 1994) hrála Jane Kaczmarek s Christopherovým bratrem Dannym.

Masterson prokázal po všech stránkách herectví, jak je talentovaný, a že se dokáže lehce začlenit do skupiny bezvadných herců.

Někdy místo jeho celého jména Christopher Kennedy Masterson někde můžete číst jen Christopher K. Masterson, ale spíš si nechává říkat Chris Masterson.
Jeho přezdívky: Kuk Tak-chiu, Vincent Kok
Rodina: bratr Danny Masterson (narozen 13.3. 1976), otec Peter Masterson (rozvedl se s Chrisovou matkou v roce 1984), nevlastní bratr Jordan (nar. 1986), nevlastní bratr Will (nar. 1987), nevlastní sestra Alanna (nar. 1988), matka Carol Masterson (matka Chrise a Dannyho, rozvedla se s Chrisovým tátou v roce 1984)

Chris chodil s herečkou Laurou Prepon. Seznámili se v roce 1999 při natáčení seriálu "That '70s Show", kde hrála ona a Chrisův bratr Danny spolu s dalšími hvězdami. Rozešli se někdy před koncem roku 2003.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama