Robbie Williams - Biography

27. listopadu 2008 v 20:28 |  Robbie Williams
Robbie Williams je můj oblíbený zpěvák, takžeee si o něm můžete něco přečíst taky tady: http://zivotopis.osobnosti.cz/robbie-williams.php
Robbie Williams, celým jménem Robert Peter Maxmillian Williams, se narodil 13. února v anglickém městě Stoke-on-Trent. Jeho znamení zvěrokruhu je Vodnář.
Matka se jmenuje Janet a otec je Peter. Jeho rodiče, kteří se rozvedli, když byly Robbiemu dva roky, vlastnili hospodu U Rudého Lva. Tam taky Robbie již v brzkém věku získal první zkušenosti s uměním. Školu Mill Hill Primary School vystudoval bez problémů. Zato zaměstnání mu dělalo problémy, protože jako prodavač odrazoval lidi od koupě plnících per, které prodával.
Na střední školu chodil na St. Margaret Ward High School, ale nedokončil ji.
Již v patnácti se stal členem chlapecké skupiny Take That. Jejich začátky nebyly nijak růžové, jelikož na první koncert přišlo jenom deset lidí a jeden pes. Jenže asi tak po roce a půl hráli v jednom klubu a sál puberťaček se rozječel. Tehdy si uvědomili, že tohle je jejich cílová skupina. Od té doby jejich kariéra prudce rostla a získali si milióny fanoušků. Jenže pro něj, jako dospívajícího mu tato sláva začala vadit. Známé jsou potíže s alkoholem a drogami. Jelikož už to nemohl dále vydržet rozhodl se i přes odpor vydavatelské firmy ze skupiny Take That odejít. Ta se s ním hned začala soudit a jen na soudních výlohách musel zaplatit statisíce liber.
Známé jsou i jeho poměry s osobnostmi jako třeba s Gerri Halliwel, když už nemohl vydržet nápor novinářů svěřil, že se sní vyspal.
Další románky si užil např. s: Nicole Kidman, Cameron Diaz, Kylie Minogue nebo se zpěvačkou Nicole Appleton, se kterou byl dokonce zasnoubený. Do řad "jeho" žen se také řadí nadějná herečka Michelle Trachtenberg. Bulváry tvrdí, že Robbie má údajně deník, kam si všechny své milenky zapisuje i s krátkým hodnocením. I když se tomu moc nechce věřit, prý měl okolo 1500 milenek.
Šesté album Robbieho Williamse nese název "Intensive Care" a vyšlo tři roky po Escapology. Album bylo kladně hodnoceno i kritiky a přináší spojení s autorem Stephenem Duffym, který nahradil Guye Chamberse. Podle slov autora je album částečně inspirováno singlem Louise z roku 1984 od skupiny Human League o muži, který potká na autobusové stanici svou bývalou přítelkyni a vědomí si, že ji stále miluje. Skladby jako Ghosts, Make Me Pure, úžasná Advertising Space dělají z Intensive Care silně melancholickou a nostalgickou záležitost.

Podle jeho vlastních slov je pro něho v životě nejdůležitější rodina - rodiče, sestra Sally a nevlastní sestra Peta Thorn Williams. "Bez jejich podpory bych byl již dávno na dně!" říká Robbie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 týna-mystery18 | Web | 28. listopadu 2008 v 16:48 | Reagovat

wau...........ROB!

2 Jane | Web | 29. listopadu 2008 v 14:42 | Reagovat

Yeah, ja vííím;-)

3 WaclawE | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 10:50 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama