The Scary Story (Děsivý příběh)

26. listopadu 2008 v 19:21 |  Halloween
Příběh vypráví o jedné malé holčičce, která měla svého nejlepsího přítele - svého pejska. Žila se svými rodiči na konci města. Její rodiče byli často zváni na večírky, a aby se sama doma nebála, hlidal ji její pes, který vždy spal u její postele. Jednou, když její rodiče vyráželi zase na jeden z večírků, byla zrovna bouřka. Malá dívenka se ale nebála, protože měla u sebe svého přítele. Když se v noci probudila, slyšela z koupelny kapání. Protože se toho lekla, podala ruku svýmu psovi a ten ji olízl. Holčička byla klidnější, protože vědela, že je stále s ní.
Asi po hodině ji opět vzbudila slabě tekoucí voda, ale nevěnovala tomu moc velkou pozornost, protože si myslela, že to jen teče kohoutek. Už ze zvyku podala ruku svému pejskovi, a ten ji olízl.
Odbila půlnoc, když se probudila po třetí. Tentoktrát už voda tekla přímo proudem. To jí už nedalo, sebrala veškerou svou odvahu a šla se do koupelny podívat. Dveře otvírala pomalu, jak byla vyděšená, ale to co před sebou uviděla ji pronásledovalo ve snech celé dětství. Kapání, které ji budilo nezpůsobila voda odkapávající z kohoutku, ale krev. Krev jejího nejlepšího přítele, který visel s podříznutým hrdlem za ocas. Když se holčička vrátila do pokoje, uviděla tam napsáno: ,,I LIDÉ UMÍ LÍZAT RUCE!". Ztráta nejlepšího přítele a šok, který utrpěla, způsobilo dočasnou ztrátu řeči. Vždyt' jí bylo pouhých sedm let!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ondeerr | 1. prosince 2008 v 15:31 | Reagovat

asi jsem se pocural :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama