Červenec 2009

Not here

22. července 2009 v 19:53 jiné...
Ahoj lidi, takže nebudu tady, v sobotu odjíždím pryč a vrátím se za týden... Jenže to hned zas jedu asi an dva týdny zase pryč, takže tady hooodne dlouho nebudu:)
Nemažte si mě ze seznamu SB jen proto že jedu pryč lidi, žádné strachy, když budu moct, obejdu vás.
No, zatim teda páá
nevim kdy zas dojdu, al zatim se mějte hezky:)

Listyho počítadlo

19. července 2009 v 14:17 Red Dwarf
LISTYHO POČÍTADLO:


Dave Lister vymyslel uchvaté počítadlo:D Slyšet jsme ho mohli v díle: "Já nadruhou"... Jako my máme: "En ten týky dva špalíky čert vyletěl z elektriky..." Listyho verze zní takhle:

En ten týky dva maníky v raketě svý mám
Neptun, Pluto, je mi líto a bolí to, tobě ale dám.

Nick Gonzalez on "American Idol" Grand Finale 2009

17. července 2009 v 11:42
"American Idol" Velké Finale 2009 - příchozí

20. května 2009 - LOS ANGELES, CA:
Herec Nicholas Gonzalez přichází na Velké finále soutěže "American Idol - Season 8" (v česku: "Superstar"),které se konalo v Nokia Theatre v L.A. (Fotil Steve Granitz z WireImage)

The premiere of "Public Enemies"

15. července 2009 v 10:33 Johnny Depp
Včera jsem byla v kině na filmu "Veřejní Nepřátelé". No samozřejmě jsem si nemohla nechat ujít Johnnyho Deppa:D Vlastně jsem tam šla jen kvůli němu, jinak by mě to asi nezaulajo, ale nelitovala jsem:)


O ČEM TO JE? (oficiální text)

S Johnem Dillingerem, proslulým gangsterem, se setkáváme na počátku třicátých let. Jeho loupeže jsou dokonalé, rychlé, čisté a podrobně naplánované. Dillinger nikdy nebyl muž, který by chtěl do svého způsobu obživy zatahovat nevinné, a i proto je velmi oblíben - on okrádá pouze banky, ne lidi. A široká veřejnost ho za to poplácává po zádech. Kolem sebe má také tým spolupracovníků, na které se může spolehnout, a nejen díky nim se v žádném kriminále dlouho neohřeje. Není vůbec lehké ho polapit, a když už se to někomu podaří, uteče dříve, než kdokoli stačí říct: "Cože?". Málokdo si troufne na boj s takto mazaným protivníkem - jeden by se však našel. Zvláštní agent Melvin Purvis je pověřen dostat Dillingera definitivně na kolena - jakýmikoli dostupnými prostředky. Ačkoli to není snadný úkol, jako by se najednou zdálo, že pověstnému zločinci docházejí síly. Jeho přátelé postupně mizí tak, jak je tajná služba jednoho po druhém likviduje, a on zjišťuje, že dny jeho malých loupeživých dobrodružství jsou sečteny. Smyčka se stahuje a Dillinger se musí soustředit na ochranu nejen sama sebe, ale i své největší slabiny - ženy Billie, kterou hluboce miluje. Melvin Purvis je čím dál mazanější a je rozhodnutý dostat Dillingera za každou cenu - mrtvého nebo mrtvého.
A JAK TO VIDÍM JÁ? (neoficiální a můj vlastní pohled na film)

Dobrá, dobrá. Přiznávám že se mi to líbilo a možná vnitřně hlavně kvůli Johnnymu:D Nechci to tu furt omývat, ale nebylo to špatné... Samozřejmě jsem viděla už mnohem lepší filmy... Na gangsterky moc nejsu ale na to že na to moc nejsu to bylo náhodou dobrý:) Kldně na to jdětě, pokud ovšem nevybuchnete když tam Johnny bude spát s Marion Cotillard (ve filmu: Billie)... Z bulváru jsem se mimochodem dočetla, že s ní podvedl Vanessu i doopravdy a to mě docela překvapilo... Ale zase si musíme říct - je to bulvár a ten klidně může kecat... tak vážně nevim, jesli s ní spal i doopravdy:D Jinak jako jak už jsem říkala... honičky a střílečky... proč ne? Johnny tam vlastně hraje takového správňáckého vykradače bank... když ho zabásli tak v pohodě vtipkoval s novináři a pak si zdrhnul. Jen si myslim, že právě kvůli takovýmto filmům začne mít veřejnost zločince ještě radši než poldy:D Ale já nepovažuju Johnnyho jen za sexového chlápka, to ne. Myslím si, že je to fakt fakt dobrý herec. On zahraje všechno! Jeho bohatá filmografie o tom ví své. Dokonce se v tom filmu jednu chvíli rozbrečí a rozbrečet se dokáže jen málo vynikajících herců. Jojo, škoda že ho na konci fimu zastřelí:( Zlí poldové. :D
P.s.: účes mu tam ale moc nesedí:P :D

A tady je důkaz, že jsem tam byla:
Je to lístek do Golden Apple Cinema ve Zlíně (Nojo tam taky bydlím, tak přece nepojedu do jiného města :D )
A ještě nějaké obrázky:


Happy Birthday, Craig!

11. července 2009 v 17:26 Craig Charles
Před několika lety, právě dnes, se narodil vážně úžasný člověk:) Craig Charles se narodil 11.7. před 45-ti lety v Liverpoolu (takže tím pádem vám chci říct, že je mu dneska 45:D).
Tipuju si, že ho spíš neznáte - popravdě, tady v česku není moc známý. Narodil se v Anglii, kde bydlí i teďka. Tam je známý dá se říci hodně:) Nejvíce ho proslavil britský seriál Červený Trpaslík, který se natáčel v letech 1988 - 1999. Pak natáčení přestalo. Vzniklo celkem 8 sérií a dohromady 52 dílů (což je pro mě zatraceně málo na tak úžasný seriálek:D). V průběhu natáčení byl obviněn ze znásilnění, ale byl všeho zproštěn! Ovšem tohle velmi zpomalilo 7. sérii...
Dělal DJ v rádiu a podle jeho postavy v Trpaslíkovi vznikla v Británii i nová televizní stanice Dave! Nyní se v Británii dal znova dohromady s hereckými kolegy Chrisem Barriem, Danny John-Julesem a Robertem Llewellynem a natáčí se nová 9. série Trpaslíka (na kterou se fandové moc těší!)
Každopádně dneska má narozeniny, tak to Craigu pořádně oslav!!
Šťastné smrtozeniny (by řekl Rimmer:D)
Craig Charles
LISTER (Craig): Mám žízeň, ale nechce se mi vstávat... Potřebuju čůrat, ale nechce se mi jít tak daleko... To je to základní lidský dilema - to, před kterým člověk stojí od počátku věků... močit či nemočit... to je ta otázka. Ne, zůstanu ležet i s tou žízní i s plným močákem a pokusím se usnout. (Zkouší to.) To je v pytli...

Craig Charles

Johnny Depp on "Public Enemies" Los Angeles premiere

7. července 2009 v 16:24 Johnny Depp
Film Festival -
Los Angeles premiere of "Public Enemies" 2009

JOHNNY DEPP
na Los Angeleské premiéře filmu "Veřejní nepřátelé". Film můžete už vidět i v našich českých kinech