Srpen 2009

News

15. srpna 2009 v 0:13 Robbie Williams
Novinky o Robbiem ve zkratce (z jeho officiálních českých stránek www.robbiewilliams.webz.cz)

- Rob má nové officiální stránky, které jsou (podle mě) mnohem víc přehlednejsí a prostě lepší:)www.robbiewilliams.com

- Rob pro své nové album napsal song, ve kterém vzdal poctu velké ikoně popu, Michaelovi Jacksonovi... Rob, stejně jako ostatní slavné osobnosti, byl zdrcen náhlou smrtí krále popu, že se na poslední chvíli rozhodl rozšířit tracklist nového alba o jeden song, který bude patřit Michaelovi.
"Zemřel Michael Jackson. Je to vše velmi smutné. Nemohl jsem najít slov pro svůj nový song, ale když jsem se dozvěděl tu smutnou zprávu, hned jsem ten song přepsal s Michaelem v duchu. Teda ne já úplně, ale já a Don Black," píše Rob na svém blogu.

- "Nové album je zabiják.
Nový Robbie...
Starý Robbie...
Robbie, kterého jste ještě nezažili!"

- Od ohlášení vydání "comebackového" alba, Rob pomalu ale jistě začal hubnout podle diety Lindsay Lohan. Její "dieta" spočívá v "jezení skoro ničeho".
"S jídlem jsem se pral přes dva měsíce. Spočívalo to v tom, že jsem nemohl jíst nic, co mám rád. Žádné dorty, brambůrky ani čokoládu. Bylo to ale překvapivě jednodušší, než jsem vůbec myslel. Ale když vám má vyjít deska, tak nechcete vypadat jako Michelin," okomentoval Rob svou dietu.

- Nové CD 'Reality Killed The Video Star' vyjde 9. listopadu. Ale už v říjnu, konkrétně 11. a 12., se můžeme těšit na první singl z nového alba jménem 'Bodies'. 11. října bude k mání ke stažení na internetu, den později pak vyjde v obchodech. A když dáte www.robbiewilliams.com tak hned to video na uvodní strane je o tom jak pracuje na svem novém albu.:)

- Proč si jako první singl vybral právě song Bodies a co teď právě v LA dělá?? Rob: "Zítra tady v LA končíme s natáčením videoklipu k novému singlu. Na natáčení jsem chtěl vzít i mou fenku The Poops, že by se se mnou mohla objevit ve videoklipu. Ale protože natáčíme v poušti, tak jsem ji radši nechal doma.
A co nový singl? Dřív jsem si vůbec nemyslel, že právě Bodies by mohl být singl, ale Trevor (Horn) ho jakoby posypal nějakým kouzelným práškem a jakoby začal dovádět: 'Já! Já! Já! Vyber si mě!' tak jsme tak učinili.
Na fotce jsem neoholený, ale jenom kvůli tomu klipu. Nenechávám si zase narůst vousy. Možná někdy, až bude hotové promo.
P.S.: Zprávy o songu pro Jacksona jsou totální výmysly."
tak to nechápu... tak napsal pisnicku pro michaela nebo ne?! no, a kdyz rika ze v tom klipu je neoholený, to bude vypadat ale:D jesteze to má JEN kvuli klipu a ne i normálne, jak rekl.

- Podle posledních zpráv se Rob objeví v nové řadě britského X Factoru. Podle všeho by se v soutěži mohli objevit i jiné hvězdy, jako Madonna, Whitney Houston a Rihanna.