Září 2009

Hugh in TV max!!

30. září 2009 v 19:19 Hugh Laurie
Hugha Laurieho všichni známe jako svérázného a geniálního Dr. House ze stejnojmenného seriálu. Málokdo ví, že hrál i ve filmu "Muž se železnou maskou" s Leem DiCapriem nebo ve filmu "101 dalmatinů", kde kradl štěňátka... Tohle všechno se dozvíte v tomhle vydání časopisu TV max! je tam TV program na 14 dní od 2.10. - 15.10. Nejenže jsou tam zajímavosti z Hughova života (jeho názor na Grega House, jak byl na kolečkovém křesle, proč skončil se závodním veslováním, název jeho nové knihy...), ale je tam taky podrobný popis toho, jak vlastně Dr. Gregory House vznikl...

Novinky ze světa showbussinesu

16. září 2009 v 19:58 jiné...
Tak teď vám sem napíšu pár zajímavostí ze světa filmu, hudby a ... nevím jak nazvat, to je jedno, ale abyste byli v obraze:) Už jsem sem dlouho nic nepsala, tak tímhle to chci trochu napravit... snad vás to bude zajímat a budete pak aspoň trochu v obraze jako já;-)

The NEW video clip Bodies (Full lenght track)

10. září 2009 v 20:08 Robbie Williams
A máme tady videoklip k novému songu Bodies...
Myslim si, že se fakt povedl. Novinku režíroval Vaughan Arnell - to je ten samý rejža, co režíroval i klipy k songům: Angels, Feel, Let Me Entertain You, Millennium, Radio, Rock DJ, Somethin' Stupid nebo Supreme.
Klikněte na celý článek pro více infa a pro video:)

Happy Birthday, Oliver!

7. září 2009 v 19:23 Oliver Hudson
Dneska, 7.9. 2009 je to přesně na den 33 let co se Goldie Hawn narodil syn Oliver Hudson. Oliver je bratrem jeho slavnější sestry Kate Hudson (tu určitě znáte:D), narozdíl od ní, je však Oliver zde v Česku málo známý i přes skvělé filmy a seriály (např.: seriál Zimní Ráj, film Černé Vánoce). Tady v Česku ho nejvíce lidí zná pod jménem Eddie, pod kterým vystupoval v 6., a to poslední řadě seriálu Dawsonův Svět.
Oliver je zadaný - má manželku (herečku Erinn Barlett) a syna. Kamarádi mu přezdívají Ollie:)
Já osobně jsem ho začla znát od doby co běžela 6. série Dawsonova Světa. To jsem se sháněla po jeho jménu kde jsem jen mohla a nakonec se mi to i podařilo, jinak bych tohoto talentovaného herce neznala.
Jeho posledním filmem je prozatím film Skandály ze života zvířat. Myslím, že o Oliverovi ještě uslyšíme, protože je mu teprve 33 a je z herecké rodiny (viz Goldie Hawn a Kate Hudson), takže nabídky se teprve pohrnou:)
Všechno nejlepší Olivere, hodně štěstí do života:)
Stránka, která je zaměřená na Olivera a na jeho seriál Rules of engagement:
a zde najdete info o tom seriálu Rules of engagement:
Oliver Hudson

Robbieho nový song a "pár" slov o jeho připravovaném albu

4. září 2009 v 17:59 Robbie Williams
Konečně sme se dočkali, my, věrní fandové Robbieho a máme tady konečně jeho písničku, která měla premiéru dneska 4.9. 2009 v 9:00h.

RKTVS

"Prostě si myslím, že to zní obrovsky. Skladba po skladbě."
- Robbie Williams
Jeho nový singl se jmenuje "Bodies" a je z alba "Reality Killed The Video Star".
Osobně můj názor?? No, jesli vás teda zajímá:D Jesli vás zajímá, tak já si myslím, že to není žádná bomba... Ale upřímně, není to ani nejhorší:D To fakt ne, třeba Rudebox u mě pohořel naprosto... No, teď Bodies poslouchám už po druhé a myslim si, že se mi to poslupem času začne hodně líbít, už ted mě to docela chytá... je to tak rytmické a ted refrén zní taky docela dobře, i když dávám přednost těm pomalejším jako jsou "Angels", "Sexed Up", "Advertising Space" nebo "Coffee, Tea and Sympathy". No, věřím, že se mi to začne líbit, protože je to Rob a taky to bude tím, že sme od něj celé tři roky neslyšeli, co se stáhl a nevydával desky...

Album Reality Killed The Video Star vyjde 9. listopadu 2009 (2 dny před mými narozkami:D) a zde je tracklist:
01 - Morning Sun
02 - Bodies
03 - You Know Me
04 - Blasphemy
05 - Do You Mind?
06 - Last Days Of Disco
07 - Somewhere
08 - Deceptacon
09 - Starstruck
10 - Difficult For Weirdos
11 - Superblind
12 - Won't Do That
13 - Morning Sun (Reprise)

Album si můžete předobjednat prozatím pouze ze zahraničí, ale určitě bude k mání s předstihem i u nás. O všem vás budou informovat na www.robbiewilliams.webz.cz
Robbie dále o albu řekl: "Chci, aby lidé pocítili radostné vzrušení, aby tančili, chci, aby na padesát minut zapomněli, kdo jsou a kde jsou - a aby si během těch padesáti minut zapomnění vytvořili k těm písním vztah. Na tuhle desku jsem velice hrdý - myslím, že je kurevsky dobrá. Chci, aby to byla taková deska, že když lidé pomyslí na Robbieho Williamse, tak jim bleskne hlavou "Yeah, Reality Killed The Video Star".

Je to Robové první album za tři roky a on sám je připraven. "Chci to udělat teď," říká Robbie. "Pro mě to znamená, že jsem došel k bodu zlomu ve své kariéře. Tahle deska rozhodne o mé další cestě. Udělal jsem kdysi pár skvělých písniček, ale na to zapomenete. Zapomenete na to, co jste udělali. Všechno je to v minulosti. Trochu se bojím, protože jsem tři roky neudělal nic, ale když mi vychází nová deska, mám vždycky strach - to jsem celý já. Těším se, že to zazpívám lidem a těším se na jejich reakci. Nikdy si nejste jisti, co tomu lidé řeknou, ale věřím, že v tom je to kouzlo. Opravdu si myslím, že tahle deska je fantastická. Moc se mi líbí a jsem na ni pyšný."

Chudák Rob je teď na roztrhání. Nejen v Rádiu ONE, ale asi v dalších deseti poskytl interview kvůli novému singlu. "Nečekal jsem takové vřelé přijetí zpět," svěřuje se Rob ve svém blogu.
Na oficiálních stránkách se vzápětí po rádio-premiéře objevil song k poslechu celý a navíc i 30sekundová ukázka z klipu. Podle ukázky se klip, jenž se točil v poušti Mojave, náramně vydařil.

No Robe... To jsem fakt ráda, že se ti líbí:D Ted ještě slyšet zbytek těch písniček at´víme na čem jsme...
Tak a tady je ta slavná písnička "Bodies". Pěkně si ju užijte a nedejte na první dojem. Taky se mi to neprv nelíbilo a cítila jsem rozpaky... pak to začlo být ale mnohem lepší...:)


I v ČR měli Bodies svou premiéru. A to ráno v rádiu Evropa 2. Jeden z moderátorů, Pavel Cejnar, se pro dnešek speciálně připravil: "Robbie Williams - můj nejoblíbenější zpěvák dnes, po dlouhé době, vydává nový singl Bodies. Já, jakož jeho velký fanoušek, tento singl pouštím opravdu stylově v originálním dresu RW! Tady je důkaz! :)", napsal Pavel na svém blogu.Website of James and Intro of Psych

2. září 2009 v 18:57 James Roday
Ahoj lidi, dlouho jsem tu nebyla a nepřidávala články (však taky za srpen mám jen jeden:D) ale ted kdyz je skola tak se to snad zmení;-)

Tak například ted' sem dám článek o web stránce Jamese Rodaye. Náhodou sem na ni kdysi narazila když jsem hledala jeho obrázky a už mi zůstala v oblíbených položkách:)
No, k něčemu pořádnému vám samozřejmě bude jen když umíte anglicky, ale pokud hledáte jen jeho obrázky (kterých je tam teda požehnaně), stačí kliknout na "GALLERY" pod velkým nápisem "JAMES-RODAY.NET", jinak teda asi velice nic, páč je všecičko v angličtině:D
Taky jsem se rozhodla že mu napíšu do Californie, kde se "Psych" natáčí (konkrétně Santa Barbara). Podpořil mě v tom článek od jedné holky, která mu napsala a on jí odepsal a poslal fotku s podpisem, takže James je naštěstí jedna z těch hvězd, které odepisujou:)
Tady se sice zdá, že James Roday (James David Rodriguez) není moc známý... Určitě ho aspoň polovina z vás nezná. Ale v americe za oceánem... To vám můžu říct, že tam je hit;-) Natáčí se totiž už 4. řada úspěšného komediálně kriminálního seriálu "Psych" ("Agentura Jasno") i když tady v ČR běžela jen ta první:( Docela mě to štve, jinak byste ho znali:) Ale hodlám si stáhnout na DVD i další řady než jen tu naši nadabovanou.
No najdete tam hlavně fotky a rozhovory.... Sem tam i info ze soukromého života s Maggie Lawson (jeho blonďatá kolegyně z "Psych")
Stránku doporučuju a pro fandy Jamese je super;-)

Psych - Season 1 intro (To si můžete pamatovat ještě když to bylo na Primě )


Psych - Season 2 intro (Tak to už ste vidět nemohli, série 2 neměla v česku premiéru)


Psych - Season 3 intro


Psych - Season 4 intro


Krásné dívání na tahle skvělá videa:) já se u nich vždycky pobavím a snad vás nalákám na to mrknout se na tento úžasný seriál:)