Říjen 2009

Alma Awards 2009

25. října 2009 v 9:53 James Roday
Předávání cen ALMA 2009

17. září 2009 - Los Angeles, California
Herec James Roday (známý především ze seriálu Agentura Jasno/Psych) při předávání cen ALMA 2009, které se konalo 17. září 2009 v Los Angeleské Royce Hall. Přišel tam i s přítelkyní Maggie Lawson.
- na jedné fotce předává cenu ALMA hrečce Lauren Velez.

Příchod:

Happy Birthday, Viggo!

21. října 2009 v 10:05 Viggo Mortensen
Včera byl významný den z více hledisk. To jedno je, že měl právě včera 20.10. 2009 narozeniny herec a skladatel Viggo Mortensen! Už je mu 51 a přesto si myslím, že na to nevypadá
Je už sice starší, ale o to je to lepší herec a stále stejný sympaťák. Jeho nejznámější rolí je Aragorn v Pánovi Prstenů. Uznejte sami, když se řekne Viggo Mortensen, vybavíte si Agarorna, ne? Kdyby nebylo jeho syna, nejspíš by jste ho ani neznali, protože právě on přemluvil Vigga, ať tu roli vezme, protože knížka Pán Prstenů od Tolkiena byla jeho oblíbená knížka. Zde najdete oficiální české stránky Vigga: http://www.viggo-mortensen.cz/. Je tam spousta zajímavostí a vážně skvělé fotky. Viggo je prostě všestranný umělec a pravý herec, který zahraje všechno. Uznejte, ve Východních Příslibech hrál dokonce nahý. To sice nebylo tak úžasné, ale režisér Vigga velmi chválil, že to je pravý herec a ne žádná ufňukaná privilegovaná hvězdička.
Toť asi vše k Viggovi, který teď má hereckou pauzu a připravuje se na natáčení Hobita.
Všechno nej, Viggo!

Viggo Mortensen

RD: Back To Earth

14. října 2009 v 16:30 Red Dwarf
Hoši z Trpaslíka jsou zpět!! Jistě víte, že čtveřice z Red Dwarfa natočila další, již 9. sérii se třemi novými epizodami + nějaké ty bonusy pro nás nedočkavé diváky:)
15. června vyšlo v Británii DVD s novými epizodami, tradičně po trpaslicku nadupané. Obsahuje např. vystřižené scény, nepovedené záběry či audio komentář herců.

Kina plná zpěváků!

9. října 2009 v 23:09 jiné...
Informace o blízkých programech v kině zaměřená na zpěváky a jejich koncerty:)