Leden 2010

Well, these celebs... (No, ty celebrity...)

28. ledna 2010 v 19:52 jiné...
Jéé být tak filmovou hvězdou nebo zpěvákem... vsadím se, že každý jím chtěl být aspoň jednou!
Každopádně být celebritou má své pro i proti. No, máte peníze a od fanoušků i obdiv, jenže na druhou stranu, někomu se můžete zdát být protivná a namyšlená... U někoho je to přímo záhadou a přetvářka je u některých fakt důležitá věc.
Nad touhle fotkou jsem se fakt musela zamyslet:
- Zkouška Oscarů a na obrázku máme Miley Cyrus. Klidně můžete napsat co si vy o té fotce myslíte. Nikdy bych neřekla, že si nacvičujou i to jaký mají mít postoj! Jenže omyl - hvězdy mají i lidi na to, aby jim ukázali kam se postavit aby vypadali nejlíp... Jo to mě dostalo...

Seth Green je jeden z nejpřitažlivějších "malých" herců!

13. ledna 2010 v 19:55 Seth Green
Seth Green (35, a brzo 36), hollywoodský herec, který má na kontě ty nejlepší americké komedie (Nekecej a pádluj, Milionový závod, Old Dogs...), byl zvolen jedním z nejpřitažlivějších malých mužů současnosti. Já teda plně souhlasím.:)) Na prvním místě se umístil Tom Cruise.
Anketu vydal server OnePoll.com.

Robbie se bude ženit

8. ledna 2010 v 17:15 Robbie Williams
Takže, nikdo neví jestli to je pravda nebo jestli si jen Robbie dělá z novinářů legraci jako vždy, ale všichni citují americký bulvární deník The Sun, že Robbie Williams (35) požádal svou přítelkyni Aydu Field (30), která je už 3 roky jeho přítelkyní, o ruku.