Únor 2010

Happy Birthday, Rob!

14. února 2010 v 15:49 Robbie Williams
Tak a je to tu... Úžasný popový zpěvák Robbie Williams oslavil včera své 36. narozeniny. Všichni fandové určitě ví, že se narodil 13. února 1974 v anglickém městě Stoke-On-Trent. Dneska na Valentýna by měl mít údajně svatbu s Aydou, tak teda uvidíme, jestli zase někdo nekecal nebo jesli to je fakt pravda...
Jménem všech (nejen českých) fanoušků mu chci popřát hodně krásných a úspěšných let v hudebním světě, hodně hitů, bombastických alb, fantastických světových turné a krásných klipů, hodně spokojenosti v osobním životě, lásce a rodinném zázemí.

HAPPY BIRTHDAY, ROB!
WE LET YOU ENTERTAIN US.
A když už jsem v tom, zveřejním i NOVÝ officiální klip k songu "Morning Sun", který považuju za fakt úžasný... Jakmile se do toho zaposloucháte, zamilujete si tu písničku... už jen kvůli tomu, že je o Michaelovi Jacksonovi. V klipu tam sice není, ale ty slova o tom vypovídají dost jasně. Zkoukněte to, je to fakt "awesome":


Happy Birthday, Seth!

8. února 2010 v 14:17 Seth Green
Dneska, 8. února, se před 36-ti lety ve Philadelphii narodil herec a komik Seth Green.
Setha mám jako herce moc ráda, natočil snad ty nejlepší komedie, proto se už těším až bude v kinech jeho nový film s Robinem Williamsem a Johnem Travoltou "Old Dogs". Co jsem viděla ukázky tak je to dost dobré a vám to můžu jedině doporučit:)
Sethovi je dneska 36 let, není ani starý, ale mezi nejmladší herce už bych ho taky neřadila:D
Jak říká moje kamarádka "ročník 1974 je pro herce ten nejlepší" - a to Sethík zrovna je:)
Je známý asi především ze seriálu "Buffy, přemožitelka upírů", ale já ho znám mnohem více z jeho filmové stránky...
Přejme mu proto krásnou hollywoodskou oslavu a vše nejlepší - úspěchy v lásce i kariéře! ♥