ROYAL WEDDING (Královská svatba)

2. května 2011 v 14:58 |  Britská královská rodina
Po dlouhé době na blog přidám článek, věnovaný tentokrát aktuálnímu tématu, princi Williamovi a jeho manžece Kate Middleton.Dne 29.4. 2011 se Velkou Británií šířila ulicemi radost, která tu naposledy byla 29.6. 1981, když se brali princ Charles s lady Dianou Spencer. Původně se svatba měla konat na 30. výročí svatby jejich rodičů. Zajímavé, že se nakonec rozhodli o tento rázný krok o 2 měsíce dřív. Will z toho vůbec dělá takové malé repete. Původně měla mít Kate dokonce Dianiny šaty, dost na to, že má Kate Dianin 18-ti karátový prsten:
Kate má šaty přesně podle Britských tradic, kdy nevěsta má mít zahalená ramena. Taky by měla mít něco nového, starého, modrého a půjčeného (ta "stará věc" byla čelenka, kterou měla na sobě při obřadě - patřila Dianě).
Jejich zásnubní fotky nafotil oblíbený fotograf princezny Diany - Mario Testino.


William s Kate dostali od Královny Alžběty II. čestný titul Vévoda a vévodkyně z Cambridge.
"Královna dnes s potěšením udělila princi Williamovi z Walesu titul vévody. Jeho tituly budou vévoda z Cambridge, hrabě ze Strathearnu a baron z Carrickfergusu," uvedl Buckinghamský palác v prohlášení.
"Princ William se tak stal Jeho královskou výsostí vévodou z Cambridge, Catherine Middletonová se sňatkem stane Její královskou výsostí vévodkyní z Cambridge," dodal palác.
Williamova nastávající manželka zároveň bude hraběnkou Strathearnu a baronkou Carrickfergusu.

Svatby se zúčastnil i David Beckham s manželkou Victorií. Jenže si Dave udělal pěkný trapas, protože svůj Řád Britského Impéria si připnul na pravou stranu, zatímco by měl být připnutý na levé. I když mu to slušelo, to ho vážně nezachránilo.

Taky vzhledem ke svatbě vzniklo spoustu památečních věcí na počest manželského páru a do obchodů se suvenýry se dostaly takové blbůstky jako talíře s jejich portréty, hrníčky, klíčenky, pivo a jiné capiny, vážně, někteří to přehání. Ale tak koneckonců jsou to budoucí vladaři Anglie...

Můžeme jen doufat že ti dva spolu zůstanou, protože William odmítnul podepsat předmanželskou smlouvu (oficiálně bylo řečeno že Kate miluje a věří jí). V případě rozvodu by si Kate přišla na dost velké prachy... GOOD LUCK U BOTH :o)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Je hezčí princ Harry nebo William?

princ Harry
princ William
ani jeden
oba dva

Komentáře

1 Týna | Web | 2. května 2011 v 17:11 | Reagovat

wau vidíš, že v anketě hlasovalo už dost lidí;) a taky ti sem píšu něco aj já;) :-D a já dala hlas Harrymu:)ten nemá aspoň plešku :-D  :-D  :-D

2 Týna | Web | 2. května 2011 v 17:14 | Reagovat

akorát jedna námitka mně se zdá,že se podepisovala předmanželská smlouva...jinak vše co čtu jsem viděla a je to pravda;)

4 lucia | E-mail | 15. května 2011 v 19:58 | Reagovat

Mne sa stále páčil princ William je to veľmi krásny muž..možno najkrajší....zo všetkých.....to si myslím ja...čistý anjelik....

5 CaseyNatty | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 15:26 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Show more>>></a>

6 CaseyNatty | E-mail | Web | 7. října 2017 v 15:42 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama