Červen 2012

COPYRIGHT Biebrovi nic neříká

4. června 2012 v 13:20 Adam Lambert
Tohle je trapasa jaxviňa. Omlouvám se příznivcům kanadského zpěváka Justina Biebera (18), ale tohle je trochu nechutný marketingový tah. Pokud o tom ale např. on sám neví, vyhodila bych jeho producenta.
V nedávné době (15. květen 2012) vyšlo dlouho očekávané CD Adama Lamberta Trespassing. Úžasný design a vzhled alba využil zřejmě Bieber, jeho CD má vyjít 15. ČERVNA! Až příliš nápadná podoba s Trespassingem (nejen) mnou zacloumala a vyburcovala k napsání tohoto článku.

Simíkova smrt aneb DEATH

4. června 2012 v 12:40 The Sims 2
Už zde je článek o svatbách a jak je provést, ale co když naopak chcete, aby váš Simík umřel? Já vím, může se to zdát morbidní, ale přece jen, někdy se to hodí vědět. Pokud se vám to stane náhodou a nečekaně, jako třeba že na vašeho Sima spadne satelit nebo do něj uhodí blesk nebo měl problémy s elektrikou, je tu ještě možnost, že když se objeví Smrtka, můžete ji odprosit a prosit za návrat milovaného - POZOR vyjde to jen, když Simík, který prosí má hluboký vztah k zemřelému. Druhý způsob smrti Simíka je zákeřný a záměrný útok na jeho osobu Smějící se