Simíkova smrt aneb DEATH

4. června 2012 v 12:40 |  The Sims 2
Už zde je článek o svatbách a jak je provést, ale co když naopak chcete, aby váš Simík umřel? Já vím, může se to zdát morbidní, ale přece jen, někdy se to hodí vědět. Pokud se vám to stane náhodou a nečekaně, jako třeba že na vašeho Sima spadne satelit nebo do něj uhodí blesk nebo měl problémy s elektrikou, je tu ještě možnost, že když se objeví Smrtka, můžete ji odprosit a prosit za návrat milovaného - POZOR vyjde to jen, když Simík, který prosí má hluboký vztah k zemřelému. Druhý způsob smrti Simíka je zákeřný a záměrný útok na jeho osobu Smějící se


1) Zavřete Simíka do místnosti bez dvěří a dejte mu všechno pryč, aby nemohl jíst a chodit na záchod a neměl zábavu apod. Za nějaký čas k tomu dojde. Mě osobně se tohle zdá fakt hnusné dělat, takže tuhle variantu prosííím vyloučete, i když je to jen PC hra. Je to jako smrtící Big Brother...
2) je tu možnost dát Simíka do bazénu a oddělat mu žebřík. Simík je tím pádem v háji, on prostě nevyleze a životní potřeby se mu budou stále snižovat.
3) je zde taková vychytávka - kupte Simíkovi SMRTÍCÍ LAMPU, kterou stáhnete zde. Nejdříve si to uložte a rozzipujte. Odzipovaný soubor vložte do stažených dokumentů ve složce The Sims 2. Smrtící lampu pak najdete normálně ke koupi v nabídce ostatních předmětů.


Zde vidíte obrázek, který vám ukázal, které způsoby smrti můžete volit. Přidám pár obrázků, které vám ukáží průběh smrti: Umřít strachy, Elektrošok, Utopit se a Hejno much.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama