Červenec 2013

George Alexander Louis

25. července 2013 v 0:34 Britská královská rodina
Jeho královská Výsost George Alexander Louis, princ z Cambridge se narodil 22. července 2013 v Londýně (v nemocnici St Mary's Hospital, kde rovněž Lady Diana přivedla na svět i prince Williama a Harryho) královskému páru princi Williamovi, vévodovi z Cambridge a Catherine, vévodkyni z Cambridge. V linii nástupnictví na trůn je po svém dědovi, princi Charlesovi a otci, princi Williamovi.
Malý George by ovšem měl zajištěné veškerá práva i tituly, i kdyby se narodil jako děvče - zařídila to jeho prababička Její veličenstvo královna Alžběta II., aby uchránila královský trůn, který měl původně připadnout pouze prvorozeným synům. Navíc malý George původně neměl být titulován "princ" nýbrž pouze "Lord" - to se ovšem změnilo, když 31. prosince 2012 změnila královna nařízení, dané už Jiřím V., které garantovalo tituly pouze po dvě generace (jen pro děti panovníka a děti panovníkových dětí).

email request

6. července 2013 v 0:31 Chris Barrie
Chtěli byste požádat Chrise Barrieho, představitele Rimmera z seriálu Červený trpaslík, o autogram? Či jen se optat na zdraví, rodinu a přátele? Chcete se s ním jakkoliv spojit?
Zašlete email s vaší zprávou na adresu chris@chrisbarrie.co.uk.
Jsem živoucím důkazem, že to funguje, ačkoliv si nejsem jistá jestli odepisuje doopravdy Chris Barrie nebo nějaký jeho agent. Každopádně chce to trpělivost, odpověď mi došla až po několika týdnech - ale asi se není čemu divit, když takových emailů mu asi chodí hodně.))
Good luck, guys!