TAKE THE CROWN and the Tallinn concert

12. srpna 2013 v 17:22 |  Robbie Williams
Robovo nové album TAKE THE CROWN (2012) si můžete již zdarma stáhnout z několika internetových serverů. Vybrala jsem ten nejpřehednější, nejrychlejší a nejspolehlivější z nich, který najdete ZDE. Najdete tam všech 11 písní, které si v klidu stáhnete do vašeho počítače.TRACKLIST:
1. BE A BOY
2. GOSPEL
3. CANDY
4. DIFFERENT
5. SHIT ON THE RADIO
6. ALL THAT I WANT
7. HUNTING FOR YOU
8. INTO THE SILENCE
9. HEY WOW YEAH YEAH
10. NOT LIKE THE OTHERS
11. LOSERS (feat. Lissie)

Na sociální síti Facebook.com je na Robbieho Fan stránce soutěž: které z měst, které vysílá Robův koncert živě v kině, získá nejvíce hlasů, bude pozdraveno samotným Robbiem z jeho koncertu v Tallinnu (Estonsko), který se koná 20.8.2013 od 17h. SOUTĚŽ NAJDETE ZDE. (Prosím pište Zlín - Golden Apple Cinema!)
Pokud ještě máte zájem o koupi lístku a přesvědčit se, že Robbie splní slib a pozdraví vybrané město, lístek na Robbieho koncert (kde je předskokanem Olly Murs!) stojí 72,50 EUR (cca 1.900,- Kč) a je možnost ho koupit ZDE. Pokud vám ovšem stačí zajít si do kina ve vašem městě a sledovat živý přenos koncertu, je to možné! Stejně jako minulý rok i tentokrát několik českých kin má k dispozici přímý přenos koncertu z Estonska. Ceny lístků jsou individuální a pohybují se kolem 250,- Kč.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama